Tvořte s dětmi, kreslete, malujte, fotografujte a můžete vyhrát řadu skvělých cen. Více zde...

On-line pohádky

28. dubna 2008 v 0:55 |  Pohádky
Boba a Bobka, Krtečka, Rákosníčka, Maxipsa Fíka, Včelí medvídky a jiné pohádky z českých večerníčků najdete on-line na serveru společnosti YouTube, LLC: http://www.youtube.com
Ukázka:
Tip: Klikněte vpravo dole na menu a vyberte si pohádku
YouTube.com je internetový server, sloužíci k nahrávání, sdílení a prohlížení videí. Jeho zakladateli jsou Chad Hurley, Steve Chen a Jawed Karim. Doména youtube.com byla zaregistrována v listopadu 2005 a okamžitě zaznamenala obrovskou polularitu. Během roku 2006 se stal jedním z nejrychleji se rozvíjejících webů na světě. Deně bylo shlédnuto přes 100 miliónů videí, návštěvnost přes 20 milionů měsíčně a každý den přibylo okolo 65 000 nových videí. Tohoto obrovského zájmu si brzy všiml internetový vyhledávač Google a v listopadu 2006 za 1,65 miliard dolarů, jako svůj druhý největší obchod, YouTube odkoupil. V součastnosti je na www.YouTube.com přes 6 milionů videí a jejich počet stále rychle přibývá. Oblíbenost YouTube je tak vysoká, protože videa mohou shlížet všichni a ovládání a vyhledávaní na YouTube je opravdu velmi jednoduché a intuitivní. Velmi dobře propojuje tématicky spojená videa a vyhledávání tak zabere daleko méně času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yahoo mail sign up yahoo mail sign up | Web | 10. června 2017 v 6:40 | Reagovat

•    You have posted a extremely detail document. I go through all of your article and I actually really like it, I understand your point of view.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama